Bezár close
hu en
Eurogate  Magyarország
Régió
hamburger
Karrier
Gyűjtős közúti fuvarszervező

Szereted a napi pörgést és a változatos feladatokat, mely során szükség van a kreativitásodra és a kiváló szervezőképességedre?
Téged keresünk, ha a véredben van a „multi-tasking” és képes vagy magabiztosan döntéseket hozni a munkád során.
A Eurogate Logisztikai Csoport több mint 25 éve vezető szerepet tölt be a globális szállítmányozás terén.
Ha egy munkavállalóit megbecsülő, értéküket felismerő, emberekben és csapatokban hosszútávon gondolkodó, lojális munkaadót keresel, akkor jelentkezz hozzánk!

Elhelyezkedés
Budapest, II. kerület (Hűvösvölgy)
Zárás dátuma
Aug 31, 2022

Olyan munkatársat keresünk, akire jellemző:

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi feladatok ellátásához elengedhetetlen lesz)
  • előny a hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • komplex gondolkodásmód és „multi-tasking”
  • kiváló logikai tervező- és szervezőképesség
  • pörgős és célorientált személyiség
  • önálló és magabiztos döntéshozatali képesség
  • proaktív és kreatív hozzáállás (mi szeretjük és értékeljük az új ötleteket)
  • megbízhatóság és terhelhetőség
  • jó tárgyalási készség és egy csipet értékesítői véna elengedhetetlen
  • szállítmányok megszervezése és adminisztrálása
  • a folyamatban lévő szállítmányok nyomon követése és felügyelete
  • új megbízók és alvállalkozók felkutatása
  • a magyar és az angol ügyfelekkel, partnerekkel való folyamatos kommunikáció és együttműködés, valamint a jó kapcsolat fenntartása
  • állandó csapatmunka a raktárral, vámosokkal, fuvarozókkal
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, megbízókkal a szállítmányok státuszáról, számlákról, a szükséges előírásokról és elvárásokról
  • középfokú végzettség
  • szakirányú végzettség nem szükséges
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • ügyfélorientált, talpraesett nyitott személyiség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • új ötletetekre és kreatívitásra nyitott munkáltató
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • hétfőtől-péntekig 8 órás munkavégzés
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás
  • jó hangulatú és támogató csapat
linkedin facebook instagram twitter