Bezár close
hu en
Eurogate  Magyarország
Régió
hamburger
Karrier
Légi Szállítmányozási Ügyintéző

Kedves Pályázó!

Örülünk, hogy érdeklődsz az Eurogate Logisztikai Csoport iránt.

Tudnod kell, hogy mi egy londoni székhelyű, magyar tulajdonban lévő, vezető nemzetközi logisztikai szolgáltató vagyunk, 6 országban, 13 irodánkból álló hálózatunkkal szolgáljuk ki nemzetközi ügyfeleinket. Csapatunk közel 200, magasan képzett szakemberből áll, akik napi szinten működnek együtt egymással.

Minden kulcs modalitásban jelen vagyunk, szolgáltatunk közúton (komplett, részrakomány, gyűjtőszállítás), levegőben, tengeren, vasúton, csinálunk multimodális és túlméretes, veszélyes áru és hőmérséklet szabályozott szállítást, értékesítünk kompjegyet.

Ügyfélkörünk jellemzően az FMCG, fogyasztási cikkek, autóipar, papír és csomagolóeszköz, gép- és építőipari szektorból érkezik, dolgozunk multinacionális és helyi nagyvállalatoknak, KKV-nak.

Az Eurogate-nél keressük az új megoldásokat, ezért fontos a kreativitás, az a gondolkodás, amikor az újra, jobbra törekszünk, éppen ezért nagyon nagy figyelmet fordítunk munkatársaink képzettségére és folyamatos fejlesztésére.

Munkánk és csapatunk is sokszínű, jó hangulatban telnek a napjaink, ami nagyon sokat számít nekünk, vigyázunk erre az értékre és folyamatosan ápoljuk.

Ha ilyen csapatban szeretnél dolgozni, akkor szívesen várjuk jelentkezésed!

Eurogate Logisztikai Csoport

Elhelyezkedés
Budapest, Vecsés
Zárás dátuma
Jun 30, 2022

Olyan munkatársat keresünk, akire jellemző:

  • jó szervező készség,
  • motiváltság,
  • önálló munkavégzés,
  • energikus, rugalmas, nagy teherbírású személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • ügyfélorientáltság,
  • csapatban jól dolgozik
  • nyitott, oldott személyiség,
  • stressztűrő képesség – a stresszkezeléshez biztosított a megfelelő munkakörnyezeti háttér
  • szállítmányok kezelésének megszervezése, adminisztrálása
  • a szállítmányokhoz kapcsolódó riportok vezetése, számlák ellenőrzése,
  • a szállítmányok interneten való nyomon követése,
  • folyamatos egyeztetés a vámügyintézőkkel, a vámkezelésekkel, árukezelésekkel kapcsolatban,
  • folyamatos egyeztetés az ügyfelekkel, szállítmányok státuszáról, számlákról, a szükséges előírásokrók és elvárásokról,
  • szállítmányok feladásának előkészítése, a szükséges okmányok beszerzése és kiállítása,
  • részvétel az éves tenderekre való felkészülésben és az árak kialakításában,
  • jó kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel.
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 1 év szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • magas fokú precizitás
  • problémamegoldó készség
  • rugalmasság
  • stressz tűrő képesség
  • felelősségvállalás és önállóság
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet)
  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatási lehetőségek
  • hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás
  • családias és támogató légkör
linkedin facebook instagram twitter